Kurumsal
Hakkımızda
AEMAK Makine Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 2010 yılından bu güne kadar süregelen bilgi birikim ve tecrübeyi müşterilerine mühendislik, proje danışmanlığı, tasarım ve endüstri 4.0 vizyonuna uygun olarak geliştirdiği projeleri sunmak üzere 2020 yılında kurulmuştur. Uzman kadrosu ve yenilikçi bakış açısı ile kısa sürede faaliyetlerine yurt içi ve yurt dışında projeler üretmek ve anahtar teslimi çözümler sunmak üzere Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde üretime başlamıştır.

Endüstri temelli, çevreci, güvenli, yüksek verimli, kaliteyi ilkesel olarak en ön plana alarak müşteri memnuniyeti üzerine referans oluşturma hedeflerimiz ile günümüz koşullarında aranılan bir firma yolunda emin adımlarla yoluna devam etmektedir.
Misyonumuz
Makine sektöründe edindiğimiz tecrübe, bilgi, birikim sayesinde arge faaliyetleriyle daha gerçekçi tasarımlar gerçekleştirerek müşterilerimize kaliteli, ergonomik ve ekonomik tasarımlar sunmaktır.
Vizyonumuz
Sektörün uzman kadrosu ve arge faaliyetlerini bütünleştirerek müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak daha geniş kitlelere ulaşmak ve sektörde aranan bir firma olmaktır.
Hedefimiz
Şirketimizi daha iyi seviyelere getirmek ve mevcut şirket imkanları ile daha iyi hizmet verebilmek için daha fazla çalışmak ve daha fazla müşteri memnuniyeti gerçekleştirmektir.
Misyonumuz
Vizyonumuz
Hedefimiz
Şirket Değerlerimiz
Şirket Değerlerimiz
Müşterilerimiz
Teknolojideki yeni gelişmeler üzerine çalışanlarımızla beyin fırtınası gerçekleştirip ürünlerimizi en uygun şekilde tasarlayıp tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve memnuniyetini sağlamaktır.
Şirket Değerlerimiz
İş Ahlakı
Gerek çalışanlarımıza gerekse müşterilerimize ayrım gözetmeksizin hak ettiği değeri vermek ve etik değerler çerçevesinde hizmet sunmaktır.
Şirket Değerlerimiz
Adaptasyon
Teknoloji her geçen gün değişmekte ve yenilenmektedir. Bu durum hem kişinin hem de çevrenin yenilenmesi demektir. Şirketimizde bunun bilinciyle hareket ederek mevcut konjonktüre adaptasyon sağlamak için kendini sürekli yenilemektedir.
Şirket Değerlerimiz
Çalışanlarımız
Çalışanlarımıza gerekli saygıyı, güveni vererek ve adil bir ücret politikası izleyerek onları memnun etmek ve onlara huzurlu bir çalışma ortamı yaratmaktır. Aynı zamanda çalışanlarımızın şirkete yaptığı katkıyı ödüllendirmektir.
Şirket Değerlerimiz
İletişim
Gerek şirket içindeki çalışanlarımız gerekse müşterilerimizin düşüncelerini açıkça ifade edebilmelerini sağlamak ve herkesin görüş ve düşüncelerine saygı duyulduğu bir ortam yaratmaktır.
Şirket Değerlerimiz
Tedarikçiler
Tedarikçi ilişkilerinde adil, tutarlı ve dürüst bir yaklaşım sergileyerek onların güvenini kazanmaktır.
Müşterilerimiz
İş Ahlakı
Adaptasyon
Çalışanlarımız
İletişim
Tedarikçiler